| Aleeeecs a întrebat:

are cineva dintre voi pui de caine bichon maltez, frise, sau shitzu? de prefaerat sa fie baiat.eu sunt din dragasani rm valcea. daca sunteti de acord llasati-mi adresa voastra de email sau numarul vostru de telefon va rog frumos.chiar imi doresc un pui va rog si promit ca

1 răspuns:
| Felix14 a răspuns:

Poti cauta pe tocmai.ro la sectiunea animale-pets sau pe mercador.ro la sectiunea animale. Poti cauta atat din judetul tau cat si din alte judete di tara.Sunt multi caini frumosi si la preturi destul de bune.Si eu caut de 2 luni un bichon frise si am gasit cativa care imi plac, dar parinti mi-au zis ca-mi iau la vara.