| poney a întrebat:

As dori si eu pe cineva care are catei de vanzare si poate sa ii livreze la domiciliu ( Jud. Mehedinti, Strehaia)

2 răspunsuri:
| aadelina a răspuns:

Am eu catei dar eu sunt din urziceni jud. ialomita ....si nu pot sa ii livrez la domiciliu! Sorry...

| bulbutina a răspuns:

Sal... Tatal meu are 3 pui de rottweiler (baieti )si sta la 10 km de Strehaia, daca te intereseaza uite id -ul meu alexandraandrei47@yahoo.com uite si link-ul unde poti vedea si cateii http://www.craiovaforum.ro/vanzari-animale/catei-rottweiler-1137600.html