| anonim_4396 a întrebat:

as fi interesat de cumparea unui mic catekus(husky) si as vrea sa ziceti si mie daca stiti niste preturi de la "canisa premium" din pacate nu am multi bani la dispozitie doar 300 lei. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Năpârlici a răspuns:

Imi pare rau dar nu cred ca ai sa gasesti la 300 de lei husky. Poti cauta in schimb (cum a spus si Hayuki) la un centru de adoptii un husky, sau poate gasesti pe cineva cu pui si este disponibil sa iti dea pentru suma asta.

| Hayuki a răspuns:

De ce sa cumperi cand poti salva un caine de la adapst facand o adoptie? e mult mai bine crede-ma (parerea mea)