| ierdna123 a întrebat:

Salut TPUhappy as vrea sa intreb daca stie cineva vreun forum sau tutoriale cu care sa poti sa inveti cum sa mixezi melodii in virtual DJ numai bine!

2 răspunsuri:
| valyalexia a răspuns:

Cauta Adobe audition 2sau 3 si daca il iei full ai tot manualul de utilizare si este mult mai usor de folosit virtual dj este prea complicat si are multe efecte de mixaj care nu la folosesti si te incurci in ele.Cu Adobe audition fac eu negative pentru propriile melodii. trebuie sa ai putina rabdare daca mai vrei informatii valy_good_boywinkingsucces

| ierdna123 explică:

mersi mult