| georgiana777 a întrebat:

SALUT TPU as vrea sa pun o intrebare :voi cum va filmati perusul ca al meu cand dau camera sa- l filmez tace ca mutu ce-ar trebui sa fac? plizz raspuns rapid

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Probabil nu ii place camera.,, camufleaz-o" intr-un fel. Imbrac-o intr-o soseta si ii dai o gaura.(nu rade, poate va functiona). Poate se simte mai in largul lui asa.

Multa bafta!

1 răspuns:
| vrabiuta a răspuns:

Lasa-l sa fie in largul lui arata-i camera sa vada ce e daca tot tace pune camera la spate sau dai-o alt cuiva sa o tina si filmeazal cand nu se asteapta distragei atentia de la camera