| Giocodimano1 a întrebat:

Ce kendama sa îmi i au?
(sweets,bull, shukar etc)
Chair nu știu care ar fi mai buna (pret-calitate-aspect)

Răspuns Câştigător
| Magheti_Cristi_1995 a răspuns:

Acu depinde si pretul care il doresti tu cat si ca aspect.pentru aspect e sweets cat si calitate dar e scumpa. am vazut peste 90 lei dar ca pret sunt sunryse sau knight.

2 răspunsuri:
| Alll3x a răspuns:

Depinde mai intai de pretul care despui sa il dai. cea mai buna firma este sweets am o gama larga de kendame de tot felul doar ca nu stiu foarte ieftine succes sa-ti gasesti una

| JackTD a răspuns:

Recomand sweets, calitate foarte buna, aspect superb insa pretul e cam piparat