| Cosmin3926 a întrebat:

Eu am un buget de 300 lei si nu stiu ce Kendama sa imi iau. In raport calitate-pret care s-ar merita mai mult sa o iau : PRIME STRIPE – AVALANCHE, MATT SWEETS – PRO MODEL sau alta Kendama?
Mai intai spuneti-mi daca PRIME STRIPE – AVALANCHE sau MATT SWEETS – PRO MODEL iar apoi daca aveti o sugestie mai buna spuneti-mi-o

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Voi nu sunteti sanatosi sa dati 300 lei pe o bucata de lemn legata cu ata

| peperonies a răspuns:

Pai nici n-ai zis pentru ca nu ai scris "copii" bine.

| Alexul99 a răspuns (pentru peperonies):

Cand am vazut ca cineva este in stare sa dea 300 de lei pe un bat cu o sfoara am uitat si limba romana, dar mersi pentru corectare.

| CdeMetal a răspuns:

De ce ai da 300 lei pe așa ceva?

| Andreea213 a răspuns:

E o bucata de lemn legata cu o ata. De ce sa dai 300 lei pe ea cand poti face aceleasi lucruri cu una ma ieftina?

| BogdanDavidZ a răspuns:

Eu nu va inteleg, ce a intrebat el, ce raspundeti voi.

| DIGIT4L a răspuns:

In ~1-2 saptamani kendama o sa dispara, nu o sa mai fie la moda si o sa iti dai seama ca ai dat ~300 lei pe o jucarie pentru copii sub 8 ani care este suport de praf intr-un sertar.Gandeste-te la ceva mai practic si nu cheltui banii parintilor aiure.winking