| xAl33 a întrebat:

Ce nume sa pun la un pisoi(baiat)? Dati-mi idei...
Funda

Răspuns Câştigător
| Miranda27 a răspuns:

Aa, daca zici ca-i pufos poti sa-i dai Fluffy, dar merge si Tommy sau Tomas. Numele nu este tot ceea ce conteaza, iubeste-l si fa-l sa se simta bine. Totusi, alege-i un nume dragut si frumoswinking, doar il va purta toata viata! happy Mult succes!

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Gigi, richie, mitzu, nini, dony

| pwp a răspuns:

Zuzu,Pufi,Nini,Coco.

| viotedy a răspuns:

Tommy.

| Miranda27 a răspuns:

Milky; Tommy; Peticel; Tores; Boticel; Tigrișor sau Țuțurel. Depinde si de aspectul si culoarea pisoiului. Sper ca te-am ajutat happy!

| ƒαηтαααα a răspuns:

Thomas
Negri
Mitza
Tomi
Emy
Bibi
Bibu
Jojo
Jeff
Leo
Mishu
Mister
Toty

| anamariatare a răspuns:

Tommy sau Mustacila

| xAl33 explică:

Pisicul este un bernamez foarte pufos si este alb cu urechile labele botul si coada gri deschis si ochii albastri ma gandisem la numele Adolf, Tomas(Tommy, Tomitza)...Nush ce ziceti ca i se potriveste mai bine