| OnixxXdd a întrebat:

De ceva timp ma gandesc sa imi achizitionez o camera foto DSLR. Dupa mult timp de studiat multe aparate m-am hotarat dar nu definitiv sa imi iau un Nikon D3200. Acum eu as dori sa il cumpar de pe site-ul b&hphotovideo.com. Am gasit un pret destul de avantajos zic eu. Acum va intreb pe voi : daca cum dau comanda si cat o sa devina pretul cu taxele vamale si trasport (596 $ pretul aparatului). Acum va mai intreb ceva. Am facut algerea potrivita cu acest model? Am avut de ales intre Nikon : D90, D3200 si D5100. Care este mai bun? Dau Fundaaa! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| JustSkill a răspuns:

Eu iti recomand modelul D3200 este foarte bun, in raport calitate-pret, dar de ce nu il comanzi dintr-un magazin online din tara? Gen eMAG? Recomand sa il cumperi de aici, ai calitate si seriozitate.

1 răspuns:
| DarkSpy a răspuns:

Garantia cred ca e foarte importanta la el. Daca il iei dinafara ai sa plangi cand se strica.