| shew a întrebat:

Femela mea guppy trebuie sa nasca i-a aparut un punct maroniu spre negru si e grasunica, cum imi pot da seama ca trebuie sa o separ ce simptome va avea?

4 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Cu cat e mai negru punctul cu atat mai repede va "fata". Gestatia dureaza aproximatic o luna. Eu am guppy si niciodata nu am stat sa vad care e gestanta, cand va fata etc. cand ma mai uitam la ei, ii vedeam puii ascunsi printre pietre, scoici, dar trebuie sa fi foarte atent/a pentru ca se vad foarte greu.

| shew explică:

Despre pesti

| sayWhaaat a răspuns:

Femela ta? nu ne-ai spus despre ce animal e vorba.

| AlexandraGabriellaLova a răspuns:

Daca arata asa va naste foartecurand, deci trebuie sa o separi : http://www.google.ro/......tp?/search