| youistu a întrebat:

I-am facut baie catelului meu acum o saptamana. Ziua urmatoare nu l-am vazut in apele lui.A doua zi am plecat la veterinar cu el.I-a administrat 3 injectii. Urmatoarele 3 zile tot asa am fost cu el la veterinar i-a dat injectii si niste pastile sa-i dau acasa.Astazi catelul meu se simte foarte rau.L-am ATINS pe burtica si a schelnait.Nu stiu ce sa fac, cum sa se faca bine.Va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| irina3803 a răspuns:

Am fost si eu in situatia ta, dar catelusul meu si-a revezit a doua zi.Eu zic sa asculti sfaturile doctorulul, banuiesc ca ti-a dat ceva sfaturi.Trebuie sa ii arati dragoste, sa-l mangai...
Sper ca catelusul tau sa se faca bine big grin