| Toshima a întrebat:

Imi puteti spune care ar fi rostul unei colectii de machete auto mettalice? Adica, colectia Masini de Legenda de la DEAgostini?, sau o colectie proprie?

3 răspunsuri:
| Toshima explică:

Poi e o pasiune pentru masini.E greu sa intelegi cand nu te intereseaza/nu-ti plac.

Răspuns utilizator avertizat
| Simina1066 a răspuns:

Aceasta colectie de masini are aceeasi valoare pentru colectionar ca si una de timbre. Eu personal nu inteleg aceasta pasiune, insa in timp capata o valoare monetara incredibila.