| Todica_Cosmin_1994 a întrebat:

Mi-am luat un skateboard si peste vreo 4 luni rotile s-au innegrit si incepe sa se miste din ce in ce mai incet.
Cum pot sa fac sa se miste ca nou?

2 răspunsuri:
| UnTipObisnuit a răspuns:

Cel mai probabil s-au umplut rulmentii de praf.
Scoate rotile si curata rulmentii, sau poti slabi suruburile de la roti.

| Georgesunteu a răspuns:

Sincer vreau sa zic ca sunt mai multe lucruri care trebuie sa iei in calcul cum ar fi ce skateboard ai? Classic/longboard/penny/cent. Conteaza de unde ai cumparat skateboard-ul. Se poate sa fie de calitate proasta. Si ultimul lucru care trebuie sa iei in calcul este ce ai facut care ar poate face asa ceva. Ce poti face este ori sa te duci unde l-ai cumparat si sa le intrebi de ce si ce poti face ca sa le repari sau sa vezi un om mai profesionist