| Anonymm1597 a întrebat:

Deci am si eu o intrebare.De curanda(ieri) mi-am luat un skateboard si in legatura cu asta la un skateboard ii bine sa se miste rotile (nu ma refer sa se invarta) au un joc stanga dreapta.Ar trebui sa le strang?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Rotiile trebuie sa fie alineate si nu au voie sa danseze. Regleazale pana raman drepte.

| mgtow a răspuns:

Nu-i asculta pe astia daca le lasi slabe se pot rupe sau cazi in caz ca o iei la vale, din cate stiu sunt stkateboarduri care se clatina dar au un pret mai scump si ala iti ofera mai multa miscare cand il folosesti.

| KostaKhe a răspuns:

Da,strange-le.Ma dau de 6 luni pe skate si eram si eu sa mi-o iau in cap. Apropo ce skate ai?

| jessie33 a răspuns:

NU! Trebuie sa joace putin. Eu am intrebat o multime de oameni (pe cei de la Hervis, Decathlon, InterSports...) si toti au zis ca nu trebuie sa fie fixe.

| 0PopaPorno a răspuns:

Nu...Lasa.le asa; Te ajuta sa cotesti mai bine.