| vladehg a întrebat:

Ofer mascul ciobanesc german pentru monta are 3ani.Eu sunt din Ploiesti.Nu este necesar ca viitoare pereche sa fie tot un ciobanesc german.

1 răspuns:
| alysar a răspuns:

Buna tin sa te contrazic in faptul ca perechea cu care iti dai masculul la monta sa fie tot ciobanesc.In cazul tau ai putea sa dai masculul pur si simplu pe strada cu un maidanez si e foarte gresit, pentru ca puii rezultati vor ajunge tot pe strada.In cazul in care nu esti constient cati caini sunt abandonati zi de zi.Hai totusi sa nu ne batem joc de ei doar pentru faptul ca nu se pot apara si vorbi ca oamenii. Sfatul meu e sa cauti o femela de ciobanesc german si sa faca puiuti frumosi.