| comansorin a întrebat:

Puteti sa imi dati cateva exemple de DSLR-uri ieftine? Pentru incepatori? Adica sub 1 200 lei noi. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Incearca pe okazii.ro
Iti poti lua un Canon 550d-650d second din banii astia. Iti recomand sa iei ceva second, deoarece la cum evolueaza piata, si unul nou intr-un an isi pierde aproape jumatate din valoare. Obiectivele in schimb isi pastreaza valoarea, iar acolo in timp, va trebui sa investesti bani seriosi.

1 răspuns:
| tudorvl90 a răspuns:

Iti recomand un Nikon D3100 care este o camera foarte buna, usor de utilizat si se gaseste la preturi foarte accesibile cu tot cu obiectiv.