| Tensai a întrebat:

Stie cineva cam cat costa un perus in petshop? Si cat costa un Agapornis(Lovebird)? Asa orientativ.

Răspuns Câştigător
| Ramona1001 a răspuns:

Buna!
De obicei in petshop e cam dublu la pret, depinde si in ce petshop ai dori sa cumperi.Normal un perus costa 25 ron, iar in petsho costa 50-70ron.Eu iti dau niste linkuri de unde poti cumpara poate iti va trebui:www.hobby-zoo.ro/anunturi/papagali-de-vanzare/page5/‎
islamulazi.ro › Islamul Azi › CAFENEA › Anunturi din comunitate‎
vanzaripapagali.sunphoto.ro/vanzari_Agapornis‎
www.micapublicitate.ro/Anunturi-cu/agapornis+de+vanzare/‎
In caz ca o sa cumperi uite niste accesori pentru ei sunt din petshop:www.emag.ro/Petshop‎
Iar aici daca faci comanda de 50ron iti livreaza acasa:)
www.pentruanimale.ro/‎
Sper ca te-am ajutat!‎

1 răspuns:
| Doctorfishadi a răspuns:

Perusii in pet sunt intre 25 si 50 lei.