| gdssgasgwgsssg a întrebat:

va rog dati-mi si mie un site unde gasesc poze cu personaje fictive tari, de gen ca Naruto, dar nu vrea cu naruto big grin funda. big grin

2 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Cred ca te referi la imagini Anime. le gasesti toate la un loc pe Google images. Cauti ''Anime Naruto'' sau ''Anime Winter'', ''Anime Girls'', etc. Poti sa pui orice cuvant in fata lui Anime.

happy

| Ramses15 a răspuns:

Daca vrei personaje fictive faine cauta YuYu Hakush, One Piece, Ynuiasha, Dragon Ball