| grupaIT a întrebat:

Vreu sa ma invat sa dansez, ce trebuie sa fac, sau sunt ceva lectii de dans pe internet, dati-mi va rog lincuri Mrs mult. O sera buna, dau funda

Răspuns Câştigător
| UnicornulFericit a răspuns:

Buna,pai depinde si ce dans. Daca vrei sa inveti vals pentru o festivitate cere ajutorul unei rude/prieten care se pricepe.Dar daca vrei sa faci dans cu miscari mai complicate trebuie sa mergi la lecti de dans, si nu ma refer pe internet.Cauta la tine in oras o sala de dans sau un loc unde se predau lecti de dans.Desigur e contra cost.

1 răspuns: