| porto89 a întrebat:

Salut v-as ruga sa raspunda la aceasta intrebare doar cei care au fost in grecia in vacanta.cum e? care e procedura pentru a rezerva din timp o vacanta, avantaje dezavantaje etc...multumesc anticipat

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ok,hai ca de la problema cu prietena ta am ajuns sa-ti citesc toate intrebarile.Eu locuiesc in Grecia. Spune-mi ce vrei,zona, cati bani vrei sa cheltui, etc.Desi sfatul meu e sa mergi la o agentie turistica in Romania, una serioasa si sa-ti alegi, e mai ieftin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avantaje sunt multe,altfel de oameni, alta comuniune, plaje misto obiecte turistice multe localnici binevoitor iar dezavantaje ca nicaieri nu-i ca acasa Funda?

| porto89 explică:

rolling on the floor) al dracul vanator de funde laughing eu vreau sa rasp cineva care a a fost si care imi recomanda ceva ca asta stiam si eu ce ai zis u ca nu am 14 ani...:* mersi oricum

| porto89 explică:

Greece in primul rand mersi mult ca ma ajutzi.in al 2 rand e vb cam de 500 de euro buget 2 sau 3 persoane.dar ai mare dreptate cel mai bine e cu agentzia te pup mersi