| AbyssLove a întrebat:

vreau o pisica norvegiana de padure. de preferat de la particular.
merci tuturor :*

5 răspunsuri:
| irinuca a răspuns:

Uite aici anunţuri de Norvegiană de pădure: http://www.animalutul.ro/anunturi/pisici/norvegiana-de-padure

| LittleWolfLover a răspuns:

Pentru ce multumesti? pisicile norvegiene de padure sunt ffff energice

| SnicK a răspuns:

In afara de a ne spune ce doresti nu vad rostu intrebarii, de fapt care intrebare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut...vand o pisica norvegiana de padure tanara si draguta contacteaza-ma la nr de tel:0786427193...pentru mai multe detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am eu