| AllmaGirl a întrebat:

daca stie cineva cum se castiga foodolars pe foopets... eu ieri jucam si nu am pus eu si nu stiu cum am primit 50 de foodolars.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e posibil ca cineva sa-ti cumpere ca ai pus tu la vanzare

6 răspunsuri:
| AllmaGirl explică:

Nu nu am promis pentru ca a incercat o prietena de-a mea sa o faca dar nu se poate decat daca ai cont acolo ia si-a facut si a promis iar eu na-m cont

| chrysa99 a răspuns:

Buna seara! Am eu raspunsul corect si precis

S-a intamplat procesul "Play now, Pay later" ce inseamna ca acum te "joci" cu acei FooDolars si ai ca si cum promis ca o sa platesti mai tarziu 5, 00$ Dolari REALI cu cardul de credit

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ala foodolars a ala foopets?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. eu voi avea pui si iti pot da un baiat bengalez pentru 25-35 FD! uSERNAMEUL MEU E pisicute4

| nobody like me a răspuns:

Lola... ce ai facut tu a fost sa promiti ca iei 50 de dolari si ca mai tarziu ii vei da inapoi big grin
dar nu sunt sigura
si sunt si eu curioasa
am pe cineva care te-ar putea ajuta