| MacTavish16 a întrebat:

Am o intrebare : Vreau sa pun taguri pe un site de al meu cu script in HTML, si vreau sa stiu cum pun tagurile happy
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Icar25 a răspuns:

Ce taguri vrei sa pui fi mai explicit (sunt peste 1000 de taguri) in ce html lucrezi ( in html5 unele taguri nu mai sunt valabile) tagurile principale sunt

intre tag inchis body si html poti insera si dar asta este numai pentru html5 cel putin in alte limbaje eu nu am folosit nu stiu daca merge sau nu.