| NesCafe a întrebat:

Salutare TPU happy Am si eu o intrebare: Porcusorii de Guineea put? Adica miros urat ca si hamsterii? Pentru ca eu sunt indecis

Răspuns Câştigător
| MishalufLv a răspuns:

Buna nu, am si eu o femela de aproape un 1 si o spal ma joc cu ea mereu dar nu mi se pare ca miroase urat... o ingrijesc. eu cred ca fiecare animal are mirosul lui specific, acum depinde cat de bine e ingrijit.

4 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Atata timp cat si ei isi fac nevoile acolo inseamna ca put.
Dar....asta este.Sunt draguti.Cine le poate rezista?

| razvilol a răspuns:

Da porcusori de guineea put mai tare pentru ca sunt mai mari si fac mai multa mizerie si hamsteri put. La porcusori de guineea trebuie sa le faci curat zilnic dar la hamsteri odata pe sapt e ok

| UrSuL3Tz a răspuns:

Porcusorii de guineea miros mult mult mai urat si mai trag si vanturi care chiar se aud, crede-ma!

| AgentKiller22 a răspuns:

Sunt foarte draguti.Normal ca put sunt fiinte.dar eu ti-las recomanda. funda? te rog ca am decat 1