| Popa_Eduard_1994 a întrebat:

Cum pot face cainele meu de paza ca sa nu isi mai manance excrementele?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Helpmeforfree a răspuns:

Le aduni, sau pui spary, boia in ele

| Faranume1111 a răspuns:

Eu locuiam la casa,nu isi manca propriile excremente,dar cand ieseam la plimbare se intampla sa gasim caca de gaina si de vaca,de gaina erau preferatele lui si sa nu mai povestim de cele de oi,de fiecare data ce gasea un caca ii dadeam cu un ziar si ii ziceam ca nu ii voie,acum cand il scot la plimbare parca isi bate joc de mine, gaseste cate un caca il ia o ia la fuga eu strig nu ii voie isi lasa urechile pe spate si ii da drumul,.Dar daca nu poti fi cu el mai mult timp, vazandu-l cum isi mananca excrementele ai putea sa il duci la veterinar, cel mai bine.sau ai putea sa incerci cu boia cum au zis ceilalti, s-ar putea sa mearga!

| iwishbornincalifornia a răspuns:

Are lipsa de minerale dul la veterinar sa ii dea niste vitamine