| GabiIancu2001 a întrebat:

Salutare TPU.Imi poate și mie recomanda cineva un set de poker bun pentru acasă? Vreau ceva calitativ,jetoanele sa fie în genul celor de la cazino, as dori un set cu care sa îmi facă placere sa joc seara când ma mai strâng cu prietenii. Fără seturi d-alea de 100 de jetoane făcute din plastic ieftin )).Calitate. Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Https://www.emag.ro/......priceasc/c
du-te si tu pe primul care are jetoane si are un rating cu mai mult de 2-3 review-uri
iar faptul ca e bun e dat de numarul de stele, cel putin 4

| Werrich a răspuns:

Set de poker cu 1000 de jetoane cu laser din aluminiu
https://www.vidaxl.ro/......09349.html