| 1amira1 a întrebat:

Buna happy
vreau sa cumpar prietenului meu un set de poker. problema e ca nu stiu cum se joaca. nici macar nu stiu ce ar trebui sa contina un set. am gaSit pe net fel si fel de seturi. cu 100/200/300/500 jetoane sau chipsuri presupun ca e acelasi lucru. unele au si un buton "dealer"
am gasit unele seturi cu chipsuri simple colorate sau "chipsuri model Star inscriptionate" cu valori pe ele.
unele nu au toate culorile pe care le
am gasit la alte seturi :o altele erau doar colorate fara valori.
m au ametit de tot... unele jetoane sau chipsuri chiar nu stiu cantaresc 11 grame ba 15 grame ba sunt facute din plastic... am gasit si din ceramica! :oooo unele seturi sunt 100 ron altele 300. am gasit si cu 400-500 ron.
poate cineva sa mi explice si mie va rog frumos care e cel mai bun set. setul ideal. de calitate. si complet?
va multumesc frumos. big grin

2 răspunsuri:
| CostyBoss123 a răspuns:

Uita-te mai bine pe pokershop.ro si vezi acolo seturi si la preturi bune

| Uther11 a răspuns:

Bună ziua tuturor! Am descoperit recent nișa pariurilor sportive. Credeam că e o prostie să pariezi pe ceva ce nu depinde de tine, dar apoi am decis să încerc și mi-am dat seama că ideea este că te distrezi și că ai o mulțime de emoții atunci când îți încurajezi echipa favorită. Personal, acum mă ocup de pariuri pe fotbal, iar [url=https://pariurionline.tv/author/oana/]expert în pariuri[/url] mă ajută să câștig.
Pe acest site puteți găsi o mulțime de case de pariuri excelente care vă vor oferi o privire în lumea pariurilor pe fotbal.