| tsss a întrebat:

Salutare tuturor.Incerc de o gramada timp sa simulez cu succes un fault la PES 2010 si nu reusesc.Acum nu incepeti cu "trisorule" etc, ca de-aia e simulare in joc, ca sa si simulezihappy
Acum va rog sa imi spuneti daca se poate simula cu succes, si daca da cum...(in ce situatii, cand sa simulezi)
Cel mai bun raspuns are funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei cand intra cineva prin alunecare langa tine (si nu te atinge ) poti simula si arbitru va da lovitura libera pentru tine. La pes 2009 intotdeauna mergea simularea cand te tinea cineva de tricou. Apropo... cum simulezi? la Pes 2009 mi-a mers la 2010 nu crying. Ce butoane apesi?big grin

3 răspunsuri:
| FreeStyle_6834 a răspuns:

Ba eu nu inteleg limba tribului tau, vorbesti despre realitate sau vreo joaca pe net, si in general, vorbesti tu oare de FODBAL? dupa ce te inveti a formula o intrebare poate te ajut cum sa faci si fault!

| tsss explică:

E vorba despre PES 2010, scuze am uitat sa specific esentialul.laughing

| Robert_Baricz_1994 a răspuns:

La pes 2009 cu ce butoane simulezi?