| FolkVld a întrebat:

Salutare tuturor, sper ca sunt chitaristi pe aici...

Am o problema. Vreau sa imi cumpar o surdina pentru un ibanez aeg8e doar ca nu sunt sigur daca o sa imi incapa in rozeta. Datorita grifului care vine cu 1-2 milimetri peste marginea rozetei. Ce pot face sa adaptez "capacul"? Exista solutii? Sau o sa incapa fara probleme...

Mumesc tare mult!

1 răspuns:
| Commandoo a răspuns:

Buna eu sunt violinist de 4 ani recunosc am 12 ani dar fratele meu canta la chitara si are exact asa chitara trebuie sa te duci acolo si sa dai modelul nu se potriveste n-are cum da-mi mesaj sa vb!