| Aly_5702 a întrebat:

Semneaza si tu. e pentru animalele care sunt omorate zilnic in China. http://www.ptroa.co.il/petition/. stiu ca nu e o intrebare, dar va rog sa semnati.Multumesc! fundita si voturi!:x

Răspuns Câştigător
| Patry a răspuns:

Am semnat de foarte mult timp. Saracele animale. crying Sa le fie rusine si sai vad daca ar rezista ei :-W.

2 răspunsuri:
| Aly_5702 explică:

Se pare ca nu...
daca i-ar jupui pe ei de vii cineva...cum s-ar simti?straight face

| Dusty_4212 a răspuns:

Ce oameni... Oare ce inima au iei? Oare nu le este mila deloc?