| siroro a întrebat:

Siti cumva site-uri unde sunt poze pentru paginile de facebook nu ma refer la cele amuzante cele desenate triste sau fericite si cele cu cutie desenata sau cele cu curcubee din carioci creioane colorate vopsele si acuarele si statusuri si poze artistice si asa ceva va roooooooooooooooooooog! Funda Fundita!

3 răspunsuri:
| TofanCristi a răspuns:

Deviantart. Gasesti orice poza vrei.

| siroro explică:

Cine-mi raspunde aici corect si cu cele mai multe variante si sa fie eficiente la intrebarea asta dintre voi ii da fundita si aici si acolo dar nu e/este o intrecere de primul / prima cel care scrie cel mai bine variantele si care le scrie pe cele mai bune si mai eficiente funda! Cititi intrebarea!