| BurN a întrebat:

Spray-uri graffiti, de unde cumpar si eu? (inainte cumparam de la un prieten, si asa sa-mi cumpar eu nu stiu de unde)

Mersi,
arh1tect

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fail

| WoodenCross97 a răspuns:

COLORS Shop Bucuresti.e in spatele Cocorului la unirii, de aici ma ''aprovizionez '' euwinking. Pe partea stanga a Cocorului pe straduta vei vedea o parcare care este legata de COCOR in partea dreapta, in partea stanga vei vedea niste magazine. unul cu rochii de mireasa, unu` cu decoratiuni. cani etc. iar putin mai in fata este Colors.
Iti dai seama dupa gresie, este colorata in mai multe culori si vei vedea pe rafturi MARFA. ^_^
uite si programul : Luni -Vineri 12:00-20:00
Sambata : 11:00-18:00
Duminica : INCHIS laughing
Funda?hee hee

Răspuns utilizator avertizat