| sanea06 a întrebat:

Spuneti-mi toate rasele de caine din lume!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Nimeni nu cred ca stie foarte bine toate rasele de caini din toata lumea.
Pa, pa!

| sanea06 explică:

Macar cite stii

| Deedeek a răspuns:

Toate rasele de caini? Cred ca ai visat urat daca te astepti sa le scrie cineva pe toatelaughing Sunt site-uri specializate, gasesti acolo o mare parte din rasele de caini existente (nici eu n-am gasit vreun site cu toate)

| Lucia1997 a răspuns:

Pai iti dau eu cateva rase pe care le cunosc:
Ciobanesc german,Ciobanesc de berna,ciobanesc caucazian, ciobanesc mioritic, ciobanesc romanesc, begal, huski, akita inu, pudel, cooker spaniel, Ciobanescul Anatolian, Cavalier King Charles Spaniel, doberman, shitzu, pekinez, fox terrier, St. bernard, bichon malteze, bichon havaneze, bichon frise, labrador, labrador retriever, golden retriever, pekinez regal, pechinez imperial, border collie, buldog englez, airedale terrier, boxeri, chihuahua, chaw chaw, ciobanesc unguresc, collie, dalmatian, dog german, teranova, mops, rotweiller, pomeranian, shar-pei, westie, yorshire terrier toy, teckel, scnauzer pitic, scnauzer urias, malamut de alaska, Jack Russel Terrier si bulldog francez a da si bull terrier ca astea sunt happy.