| sdfsfsdfsdfsdf a întrebat:

Stii cumva ce medicament as putea sa cumpar (si de unde) pentru a-i da catelului meu care sufera de o bola transmisa de capuse?
Catelul este un labrador de un an jumatate.
p.s: de preferat ca medicamentul sa fie un medicament cu administrare orala.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du cainele la un veterinar sa-l consulte intai si iti va prescrie el medicatia specifica bolii pe care cainele tau o are.

| sdfsfsdfsdfsdf explică:

Stiu ca sunt mai multe tipuri de boli care sunt transmise de capusi dar ma gandesca ca poate este un medicament care este valabil pentru toate.