| annaliana a întrebat:

Stie cineva cat costa papusile de portelan in alte tari? Vreau sa compar preturile, ca ma interesa sa cumpar.

Răspuns Câştigător
| warwara a răspuns:

Eu mi-am luat din grecia, cu preturi de la 5 euro. E o gama f diversificata, preturi mult mai mici decat la noi si papusile sunt mult mai frumoase decat ce e la noi pe piata. eu am luat de la "trimar" papusi. am vazut si in bucuresti la Sarra Blu marca asta de papusi (era doar 1 de fapt).

3 răspunsuri:
| aniiledha a răspuns:

Intre 50 si 100 de eurohappy

| annaliana explică:

Multumesc pentru raspuns.De unde anume, din Grecia ai luat papusile ca eu chiar acolo locuiesc( Kalamata)si nu e decat un magazin cu astfel de papusi dar nu prea stralucite.

| AnggelikiMessinianBlood a răspuns:

La pretul de 10 euro am gasit la un magazin chiar in centru... locuiesc in kalamata