| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva coduri pentru metin 2 RO? m-am plictisit sa cresc normal. dau fundita kiss

20 răspunsuri:
| claudiua a răspuns:

Pai daca ai relatii la Gm el iti poate dar arme +9, bani, armuri etc. Dar fi atent pentru. ca daca i ceri unui Gm asta pe care nu il cunosti te poate bana, acum depinde si in ce toane il prinzi. Spor la joc!

| Madaliinaaa a răspuns:

Eu stiu.Joaca metine private.Sunt peste 100 in top.De ex:Metin2 GX, God Revolution, Metin2 Speed, BetaMt2, KeepMt2, si multe altele pe care ai ff multe itme si cresti un lvl intr-un minuthappy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Coduri la metin zone

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal, sa revenim la Subiect. Nu exista ''coduri''. Joaca Corect, dar sunt ''N00b'' o sa enerveze in + in RO trebuie sa bagi si lei + eu am lvl 45. si am jucat in jur de 1 an si totul s-a terminat in 2 secunde Bft Succes app apuca-te de un privat vezi tu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da stiu
dai enter si scrii /set_w si il dezactivezi cu /set_r si mai is (!) (?) (fish)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Level 98 GM

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://world-of-metin.net/board

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haibahnumintiti copilu! eustiu 2 coduri da nu-s de crescut!
/set_w si /set_r

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu stiu :
-/m_anumitnivel-armuri
-/a_anumitnivel-arme
-/set_(w-incet r-tare)
-/l99- te da lvl 99 La mine merge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Date drek ori joci frumos ori o sugi

| shhhs a răspuns:

Nu exista coduri, doar hackuri pe care daca le folosesti poti lua ban.
In legatura cu crescutul, poate te ajuta asta:
http://orademetin.blogspot.ro/2012/08/unde-sa-cresteti-pe-metin2.html

| shhhs a răspuns:

Salut,
Nu exista coduri, daca ai nevoie de un ghid poti accesa:
http://orademetin.blogspot.com/......etin2.html

| myruna2012 a răspuns:

Http://www.tutoit.com/ghid-metin2-coduri-de-gm-ga/
toate codurile de care ai nevoie chiar si de experienta

| LovعlyFeelings a răspuns:

Nu exista coduri. Insa, poti incerca metinele private. Dureaza putin pana intelegi ce e cu ele si cum se folosesc. Uite un site : http://4metin.ro; Si cliente poti folosi : Clujan MT2 5. 0; ToxicMT2, SkyMetin2 [ Cauti pe google si downloadezi ] iar la MC. bagi ce`ti apare acolo. Bafta :* Funda?

| punisher77 a răspuns:

Sunt gm pe ro nu iti spot spune cum ma chema.dar daca dai cont poate o sa ai o surpriza maine..nu vrem ca lumea sa se apuce sa joace cu cod

| Razvansuperstar a răspuns:

Ba TAMPITULE ori joci CORECT ori te ia DRAU si o SUGI

| George_Militaru_1996 a răspuns:

Cauta Mobber ultimate V4(atrage animalele la tine si asa faci nivel mai mare http://www.fileshare.ro/e29414117

| Radu_Daniela_1977 a răspuns:

Salut cine stie vreun server de metin2 cu lican

| ferninando a răspuns:

Nu

| Paşşca_Radu_1994 a răspuns:

Vand eu multi hack daca te intereseaza.adica toate codurile intr`unu.fishbot,wallhack,farmbot,red,blue,speed.daca doresti da-mi add la id :radu_pasca27@yahoo.com