| adytza4u a întrebat:

Stie cineva cum pot sa bag masini din NFS Most Wanted in Gta san andreas.CU ce program pot sa fac masinile din mw in fisiere dff si txd. mersi happy

7 răspunsuri:
| stick a răspuns:

Nu poti, doar daca stii sa lucrezi si sa modifici fix-uri si dll-uri dar si atunci slabe sanse sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi zice cum bag masini pe Need for Speed Most Wanted

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un prieten care are masini de pe nfs in gta san andreas dar il are si el de la un prieten si acel prieten la modificat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mege

| adytza4u explică:

Ba se poate cu zmodeller dar nu stiu eu cum sa deschid fisierele bin ca nu imi arata texturile si apoi expor as dff ar fi simplu dar nu reusesc sa le deschid daca stie cineva alt program sau cum sa fac cu zmodeller

| Mirela_Armeanu_1973 a răspuns:

Incearca cu GGMM e mai usor si modurile le iei de pe gtainside