| XoAndreeaXo a întrebat:

Stiti cumva de unde as putea cumpara pui de pomeranian?

3 răspunsuri:
| Cookie2275 a răspuns:

Poti sa cumperi de la orice canisa numai daca:iti ofera act pentru pedigree, rezultatele testelor pentru bolile specifice rasei, poti sa vezi parintii si locul unde sunt tinuti puii(pe langa carnet de sanatate, microcip etc.). Daca nu iti pot oferi aceste lucruri mai bine nu mai cumpara.Succes!

| paulaaaaa a răspuns:

Este o rasa destul de rara in romania...pff daca ai noroc, in pet-shop-uri sau daca nu, pe net!happy

| Dextro a răspuns:

Poti lua unul/una de pe Canisa Premium [ la ei sunt numai caini de rasa :) ]... uite linkul --> http://www.vanzaricaini.ro/Pomeranian_58/