| anonim_4396 a întrebat:

Stiti jocuri cu papusi virtuale 3D fara bani?

5 răspunsuri:
| AlexUtZa_4030 a răspuns:

Buna...intra pe miniclip iti spon eu ca sigur gasesti un fel de 3D acolo dai pe "jocuri fete" apoi cauti o fta cu ochelari, o poti imbraca, cum vrei o poti machia dupa preferinte, ii poti pune lentile si o poti organiza dupa cum dorestihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ratatelor

| RyAngel a răspuns:

Pandada, gosupermodel, secondlife, supersecret, secretbuilders, howrse, babydow, gaia, clopotel(mai nou e mai frumos), cromini, miss bimbo, my bambino, fashonista, travian. Sunt bune? Prietene? Fundita?

| Dana_Ioan_1972 a răspuns:

Ba anonim tu esti ratat