| dy a întrebat:

STITI PE CINEVA CARE VREA SA ADOPTE puiuti de o luna de metisi ciobanesc carpatin cu boxer? In acest moment incerc sa gasesc familii pentru 4 pui de Boxer cu Ciobanesc Carpatin, 1 baietel si 3 fetite. Cateii au aproximativ o luna dar sunt absolut superbi. I-am gasit pe strada unde se afla si acum intr-o gradinita dintr-o parcare si cineva mi-a zis ca pe mama puilor au aruncat-o proprietarii ea fiind deja neglijata si foarte slaba si a luat-o altvineva intre timp dar nu si pe pui. In acest moment puii sunt singuri, stau in niste cutii de carton, o sa moara de frig fara ajutorul Dvs. Eu am deja doi! Azi o sa mearga la veterinar pentru deparazitare, sunt pufosi si cuminti, cea mai sigura forma de autoaparare, cel mai sincer si mai bun prieten, cel mai frumos gest nobil pe care-l puteti face zilele astea! Ajutati-i si n-o sa regretati! Pentru poze si detalii, ro_gr2010 pe yahoo.com! LA MULTI ANI!

2 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

Vai dar as lua eu 2 un baiat si o fetita... dar mama nu ne lasa cu animale la bloc...ca as lua cu cea mai mare placere.

| andreeeastar a răspuns:

Eu pe metin 2.
Funda?