| suddent a întrebat:

Stiti vreun site cu trucuri de carti explicate pentru incepatori?

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pe youtube gasesti foarte multe explicate live nu doar in cuvinte. Le prinzi din mers asta daca ai indemanare.In plus scrie pe google si vei gasi tot ce iti doresti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia 4 asi {toti} si pune-i la urma pachetului. ia pachetul {intreg} si impartel pe 4 coloane, dar la urma asi pune-i singuri {cu fata in jos}. ia prima coloana cu carti si pune primele 3 carti sub pachet, dupa asta ia cate o carte si pune pe fiecare pachet. dupa aceea fa asa si la celelalte coloane cu carti si cand ajungi la asi fa tot asa:ia primele 3 carti si punele sub pachet dupa aia ia cate o carte si pune-o pe celelalte pachete inclusiv pe pachetul care il ai in mana. dupa asta intoarce cu fata in sus primele carti de la toate coloanele cu pachete si vei vedea toti asi {nu conteaza cate carti pui pe-o coloana cel putin 10, doar la ultima coloana sa fie asi singuri} SUCCES!