| aLexXx_5256 a întrebat:

Stiu ca pare o intrebare banala dar m-am plictisit si nu am ce face.Intrebarea este: Pe vremuri erau assassini asa cum sunt cei din Assassin's Creed? Si daca da cu ce erau imbracati ce arme aveau etc etc.big grin

4 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Nu am jucat Assassin's Creed. daca vrei informatii despre legenda originala ai multe de citit, incepind cu http://en.wikipedia.org/wiki/Assassins

| Aylee a răspuns:

Nu chiar, dar exista asasini platiti, numiti hitmani.

| ChrisIwal a răspuns:

Deci assasins creed e doar un joc care e bazat pe niste chestii religioase si da poate existau asasini pe vremuri (poate) si daca da eu cred ca ei ar fi aratat ca EZIO SAU ALTAIR sau pana mea mai stielaughing

| aLexXx_5256 explică:

Stiu ca assassins creed e doar un joc dar am zis ca asasini CA in joc adica cu arme din astea ascunse si care erau buni la parkourbig grin