| BoldyAnita a întrebat:

Sunt o iubitoare de animale. Am un canar, un peste, un caine... Acum mi-as dori o pisica. Cu toate ca o tot rog de cateva luni, mama mea nu vrea sa imi ia una. Mentionez ca tata are o crescatorie de porumbei, deci pisica nu poate sta afara, iar mamei nu-i plac pisicile fiindca lasa par prin casa.

Care sunt sansele sa o conving sa imi ia o pisica, si ce argumente puternice as putea avea? sad

3 răspunsuri:
| mihai22222 a răspuns:

Cai simplu pisica mănâncă papagalul, pestele și ști ca nu poți tine pisica închisa în casa permanent și asa da iama în porumbei lu taica-tu de i mănâncă și asa scapi și de canar de peste și de porumbei și o sa ramai numai cu câinele ca na el e cel mai bun prieten

| M4Tt30 a răspuns:

Mihai22222 are reptate, dar poti gasi o pisica pe internet care nu e foarte activa.Si eu am vrut o pisica dar mama a spu nu, pana cand am gasit un pui mic de 3 luni si am rugat-o pe mama sa o tinem 2-3 zile pana gasim stapan, iar in acest timp, mama s-a apropiat de pisica si m-a lasat sa il pastrez laughing