| Lovedogs6382 a întrebat:

Sunt pasionata de caini, iar anul acesta vreau sa imi invat cainele sa traga la sanie (daca tot e iarna). Am sanie si stiu ce fel de ham sa ii iau, am si gasit unul dragut si potrivit, dar hamul poate fi utilizat si in alte utilitati. Asa ca imi spune ca am doua inele laterale ca sa pot atasa cainele la sanie (avand in vedere ca e un singur caine si la o sanie normala am vazut ca se practica) Cainele nu e tocmai urias si as vrea sa stiu ce trebuie sa leg celor doua inele sfoara, elastic? Sau ce? Ca sa fie mai comod cainelui sau sa imi spuneti unde as putea gasi, multumesc

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Expressions a răspuns:

Daca nu gasesti un raspuns mai bun, cauta pe youtube "dog sledding" (daca stii engleza). Poate vei gasi ceva folositor acolo.