| eu_4161 a întrebat:

Sunt super, super, super, super, super, super inebunita dupa papagali...Sincer,ma credeti ca am avut
17 papagali (perusi)?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Ma crezi ca stiu "totul" despre tine?
Esti fata, ai 11 ani, iti plac mult papagalii si ai avut 17 papagali perusi, te uiti la desenul animat "Spioanele" si preferata ta este Clover, acea fata blonda, cu parul scurt care este innebunita dupa orice baiat.laughing
Aaa...si mai stiu ca tu chiar crezi ca pe mine ma intereseazarolling on the floor

13 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Fiecare cu preferintele sale, unii adora animalele, unii filmele, altii desenele animate.

| Silvia a răspuns:

Ma crezi ca stiu "totul" despre tine?
Esti fata, ai 11 ani, iti plac mult papagalii si ai avut 17 papagali perusi, te uiti la desenul animat "Spioanele" si preferata ta este Clover, acea fata blonda, cu parul scurt care este innebunita dupa orice baiat.laughing
Aaa...si mai stiu ca tu chiar crezi ca pe mine ma intereseaza rolling on the floor

| Silvia a răspuns:

Cum sa nu am eu drepatate!?!:devil)
Ma bucur ca nu te`ai suparatlaughing
Ghicitoare m`a facut mamalaughingsmugbig grinlaughing

| Silvia a răspuns:

Dreptate* adicalaughing

| SweetCandy a răspuns:

Oooffthinking bine bine te credem...si?rolling on the floorda ce le faceai de ai avut 17 si nu a rezistat niciunu... opa... i-ai mancat?rolling on the floorrolling on the floor

| eu_4161 explică:

Pai la inceput am gasit o papagalita pe strada si am prins-o...Am luat-o in casa, apoi a murit...am primit de Craciun 2 papagali...Am aflat ca erau amandoua fete...Toti ce au papagali stiu ca daca 2 femele stau intr-o colivie se bat... Una dintre ele a murit... Uchiul meu mi-a luat un papagal peste 1 an... Cei 2 s-au imperechiat si au facut multi pui...

Aceasta a fost povestea papagalilor

| eu_4161 explică:

Ai nimerit totul Silvia....ai dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi hranit cativa caini de pe strada si nu as fi chinuit niste animale care nu au ce cauta la noi straight face (stiu- stupid )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Și acum nu mai ai sau ce?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.si eu am avut 7.
dar nu am primit niciun premiu thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa ma intrebi mai multe lucruri despre papagali vb cu mine pe id-ul meu clau_maranata_emanuel ma numesc claudia

| biancapoli a răspuns:

Da te cred dar era cam greu sa le intreti

| mihaieminem a răspuns:

Te cred...