| sebi6600 a întrebat:

TPU m-am hotarat de curand sa-mi iau un caine ciobanesc german sau un husky siberian. Dar imi trebuie un nume deosebit.Eu ma gandeam ca daca este husky sa-l cheme Snow iar daca este ciobanesc sa-l cheme Terry. daca aveti propuneri mai bune cu privire la numele cainelui va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| AlexDaghiu a răspuns:

Din punctul meu de vedere ar suna foarte bine numele de Lord ambelor rase sau Bruno la ciobanescul german, astea imi vin in minte deocamdata. Daca te-am ajutat nu ezita sa dai si o funda, salutare!

1 răspuns:
| Petrican a răspuns:

Max e un nume frumos