| infernome a întrebat:

Uitati-va la acest link si ziceam ce fel de animal ie http://www.youtube.com/watch?v=Co1PFrZAXN0

13 răspunsuri:
| florynnaa a răspuns:

OMG...vierme de matase. ce skarboss eee cel mai scrabos animal pe care l-0am vazz in afara de cartita chealalaughingrolling on the floor)))

| Andrei_2426 a răspuns:

Vierme de matase cred

| Bianca123 a răspuns:

Este un vierme de matase

| Ochiialbastrii a răspuns:

Nu stiu... dar nici nu ma intereseazaoh go on

| Borgir a răspuns:

Imi place de tine ca scrii foneticlaughing

| DevilLife a răspuns:

Ok deci eu daca ma uitam la tot filmuletul vomitam...si da intr-adevar nu e vierme de matase e un alt soi de vierme care se striveste foarte usor si care e mai mult umflat decat plin ca ceilalti viermibig grin

am strivit eu unul si a fost superrrr

| Anonima_9977 a răspuns:

Mie mi se pare mai mult o omida sau un melc fara cochiliestraight face dar oricum este km scarboslaughing

| Nicolen a răspuns:

Un vierme obez big grin

| LeGeorge a răspuns:

E vierme de matase laughing

| infernome explică:

Nu ie vierme de matase eu l-am filmat

| fridaythirteen13 a răspuns:

Ceva foarte scarbos!laughing

| Catalyna_4130 a răspuns:

Nu stiu si nici nu ma intereseaza! si este sh skarboslaughing

| IRina_1305 a răspuns:

Cred ca e vierme de matase! big grin