| Alecs123123123 a întrebat:

Un caine de 2 luni poate sa moara de la limbrici?

Răspuns Câştigător
| 9gag a răspuns:

Animalele in general pot muri daca au viermi, in special puii. Mergi la veterinar sa ii faca o injectie contra viermilor si se rezolva.

4 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Nu adica cum sa-ti spun la 2 luni daca are limbrici trebuie sa-i dai deparazitarea urgent

| onlyketoops a răspuns:

Eu am un ogar de o luna si are limbrici ...bine a avut si inca foarte multi insa i-am facut vaccin pentru asta si i-a eliminat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

UN caine de 2 luni poate muri de la limbrici.(funda?)

| Mary_9238 a răspuns:

Si eu am avut un catel si o avut e foarte multe ori limbrici.chiar ii si vomita! Dar i-am dat sa manance usturoi si nu o fost nevoie de medicamente sau interventia medicului.Acum depinde de cainele tau trebuie sa fie puternicbig grin Eu am fost foarte dezamagita cand am vazut raspunsuri pe internet ca s-ar putea sa moara daca ii vomita...dar s-a facut bine! ^^