| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc situri online sa modific pozele? Si sa le fac tari?

7 răspunsuri:
| mcandr3y a răspuns:

A mai fost o intrebare de genul asta pe site!
depinde ce vrei sa modifici la o poza. poti modifica poze pe:
www.taaz.com
www.photofunia.com
https://www.photoshop.com/
www.picnik.com
sunt multe site-uri de acest gen... scrie si tu pe google edit photo on-line si intra pe siturile care ti le da...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat de tari? din carton, din tabla din pvc?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe internet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

H abar nu am unde gasesc poze tari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

H abar nu am unde gasesc poze tari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde gasesc situri online sa modific pozele? Si sa le fac tari?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

scrie pe gogle potho si acolo scrie de toate si mincearcale pe toate toate sunt faine si mai scrie tot pe gogle pizap acoloi cel mai fain ancearca nu veti fi dezamagiti