| miruna013 a întrebat:

Unde le place la hamsteri sa fie mangaiati? pe al meu il mai mangai pe cap, pe spate, pe labute, dar nu pare a fi foarte multumitbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu un hamster si al gadilam pe burtabig grin

5 răspunsuri:
| miruna013 explică:

Si eu il las liber tot timpul cand is acasa sau am timp de el, iar peste cateva zile ii iau si o bila in care il pot baga si sa stea prin casabig grin

| FlOwErPoWeR a răspuns:

Le pleace sa ii scarpini peste tot dar nu pe zona capuluibig grin (funda plzz)

| SpatariuMihaela a răspuns:

Pe spate sau pe burtica.

| Dadaaa a răspuns:

Cred ca, pentru a fi foarte multumit hamsterului i`ar placea sa il lasi sa misune prin casa laughing am si eu o fetita micuta love struck pe care o ador si din cand in cand o mai las libera prin camera happy

| nmbhvfbgdhbv a răspuns:

Hamsterului meu ii place sa fie mancaiat pe spate.se intinde si asteaapta sa il mangai in continuarelove struck